Zaloguj się | Rejestracja

Pożegnanie lata w Bezrzeczu - zdjęcia i wideo

poniedziałek, 06 września 2021 r., godz. 09:05  |  Wersja do druku

W niedzielę, 5 września na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu odbył się festyn rodzinny na pożegnanie lata. W imprezie zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i LZS Bezrzecze wzięło udział wielu mieszkańców gminy Dobra. Były gry, konkursy, dużo dobrej zabawy i niespodzianek.Festyn rozpoczął się o godzinie 15. Prawie od razu ruszyły konkursy z nagrodami. Było mnóstwo fantastycznej zabawy. Dzieci mogły poskakać na dmuchanych zamkach, zajrzeć do wozu strażackiego i radiowozu oraz uraczyć się popcornem.

Organizatorzy festynu nawiązali do lat 70 i 80-tych. Zabawie towarzyszyła muzyka filmowa i rozrywkowa z tego okresu, było też wiele akcentów z filmów Stanisława Barei. Jednym z zabawnych konkursów było jedzenie z partnerem kisielu za pomocą łyżek spiętych łańcuchem - co doskonale pamiętają sympatycy filmu "Miś".

"Smutno, że lato odchodzi, ale pożegnaliśmy je na wesoło i sportowo. Działo się tak dużo, że do tej pory mamy szum w uszach, kisiel na fartuchach, miotły w dłoniach, a w myślach wciąż nucimy przeboje z lat 70-tych i 80-tych. Kogo nie było, niech żałuję i obejrzy fotorelację. A kto z nami był, wodę i soki pił, niech po ludziach wieści niesie, że najlepsze imprezy przy Naszym Bezrzeczu i LZS-ie" - podsumowali świetną zabawę organizatorzy.

Celem festynu jest integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Organizatorami byli Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i LZS Bezrzecze.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo i galerii zdjęć, które prezentujemy poniżej.

Pożegnanie lata w Bezrzeczu:


Pożegnanie lata w Bezrzeczu - 5 września 2021 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama