Zaloguj się | Rejestracja

Pożegnanie lata w Bezrzeczu - festyn rodzinny

czwartek, 02 września 2021 r., godz. 09:05  |  Wersja do druku

Wesołe ekipy ze Stowarzyszenia Nasze Bezrzecze i LZS Bezrzecze zapraszają na festyn "Pożegnanie lata". Rodzinna impreza odbędzie się w niedzielę, 5 września na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. konkursy dla dzieci i dorosłych, dmuchane zamki, małą gastronomię z ogniskiem i grillem.Festyn rozpocznie się o godz. 15:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu. W programie: konkursy dla dużych i małych, dmuchane zamki, ognisko, grill i mała gastronomia, pchli targ i wiele innych niespodzianek.

Organizatorzy planują nawiązanie do lat 70 i 80-tych. Nie zabraknie muzyki filmowej i rozrywkowej z tego okresu, będzie też wiele akcentów z filmów Stanisława Barei.

Celem festynu jest integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Festyn potrwa do godz. 18:00. Organizatorami są Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i LZS Bezrzecze.

Podczas festynu będzie możliwość wykonania szczepienia przeciwko COVID-19, do wyboru pacjenta - szczepionką jednodawkową firmy Janssen Johnson & Johnson lub dwudawkową firmy Pfizer. Szczepienia umożliwi Centrum Medyczne Dobra, które uczestniczy w Narodowym Programie Szczepień przeciwko COVID-19 od stycznia 2021 r. Do tej pory w CMD zaszczepiło ponad 16 tys. osób. Podczas festynu będzie też możliwość pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy. Centrum Medyczne Dobra od 2 miesięcy prowadzi cykliczny, gminny program leczenia otyłości. Podczas festynu na pytania uczestników będą odpowiadać konsultanci prowadzący ten program: dietetyk i fizjoterapeuta.

Serdecznie zapraszamy!

Pożegnanie lata w Bezrzeczu - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama