Zaloguj się | Rejestracja

Wandale zniszczyli infrastrukturę rowerową

środa, 07 lipca 2021 r., godz. 08:31  |  Wersja do druku

Wandale zniszczyli infrastrukturę na ścieżce rowerowej Buk - Łęgi. Wyrwano m.in. stojaki rowerowe i wrzucono je do wiaty znajdującej się obok skrzyżowania z trasą rowerową Łęgi - Stolec.Do aktu wandalizmu doszło w pobliżu skrzyżowania ścieżek rowerowych Łęgi - Buk i Łęgi - Stolec. Chuligani zniszczyli wiatę, tablice informacyjne oraz stojak na rowery.

"Ścieżki rowerowe są obiektami, które służą codziennie nam wszystkim i są jedną z wizytówek naszej gminy. Prosimy w imieniu wszystkich mieszkańców, aby nie niszczyć infrastruktury służącej tak dużej społeczności" - apelują urzędnicy z gminy Dobra.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców, proszone są o kontakt ze Strażą Gminną w Dobrej pod nr telefonów 91 311 52 56 i 501 701 076 lub z Policją nr tel. 997.

Nie bądźmy obojętni na takie zachowania.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama