Zaloguj się | Rejestracja

Wakacje w gminie Dobra - GCKiB i świetlice

poniedziałek, 28 czerwca 2021 r., godz. 07:21  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz świetlice wiejskie przygotowały atrakcyjną ofertę dla dzieci na wakacje. Zaplanowano liczne warsztaty, wycieczki i zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci.Podczas wakacji dzieci będą mogły wziąć udział w wielu warsztatach, m.in. plastycznych, tanecznych, sportowych, śpiewu, majsterkowania, kulinarnych czy przyrodniczych. Zaplanowano też gry i zabawy, wycieczki piesze i rowerowe. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowy harmonogram zajęć

W związku z epidemią COVID-19 uczestnictwo w zajęciach odbywa się na podstawie zapisów w poszczególnych filiach z ograniczoną ilością osób. Wszystkie zajęcia zostaną zorganizowane z uwzględnieniem zasad sanitarnych, organizatorzy zapewniają bezpieczeństwo oraz przyjemnie i mile spędzony czas.

"Zachęcamy do zapisów dzieci w wieku 7-14 lat, liczba miejsc ograniczona. Dołożymy starań, aby warsztaty odbyły się zgodnie z planem. W przypadku zmiany przepisów lub zaostrzenia rygorów sanitarnych, może nastąpić konieczność przerwania warsztatów" - informuje Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Klub i biblioteka w Dobrej
tel. 91 424 19 35, 91 424 19 34

Klub i biblioteka w Dobrej (ul. Graniczna 31) zapraszają na wakacyjne zajęcia "Zdrowie to podstawa". W programie m.in. gry i zabawy zręcznościowe na świeżym powietrzu, warsztaty śpiewu i tańca "Dobrawianki", tworzenie morskiego świata podwodnego, konkurs wokalny i warsztaty teatralne, które poprowadzi aktor Adam Dzieciniak.

Klub i filia biblioteki w Dołujach
tel. 91 424 19 65, 91 424 19 62

Klub w Dołujach (ul. Żubrza 7) poleca m.in. gry i zabawy integracyjne, warsztaty kulinarne, zajęcia edukacyjne o tematyce ekologicznej, wycieczkę do schroniska i zajęcia w plenerze. Biblioteka w Dołujach zaprasza na "Wakacje z książką", warsztaty plastyczne i konkursy.

Klub w Bezrzeczu
tel. 91 424 19 68

Filia GCKiB w Bezrzeczu (ul. Koralowa 61c) zaprasza dzieci na gry i zabawy, warsztaty, zajęcia na świeżym powietrzu, warsztaty kreatywne oraz sportowe zajęcia z LZS Bezrzecze.

Klub w Skarbimierzycach
tel. 91 424 19 67

Filia w Skarbimierzycach (Skarbimierzyce 17) przygotowała warsztaty pakowania plecaka na wakacje, zajęcia plastyczne, turnieje sportowe, gry i zabawy na powietrzu oraz ognisko integracyjne.

Klub w Stolcu
tel. 91 424 19 69

Filia w Stolcu (Stolec 9) poleca kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, zajęcia kulinarne, wycieczki plenerowe oraz warsztaty fotograficzne.

Klub w Rzędzinach
tel. 91 424 19 70

Filia w Rzędzinach (Rzędziny 19) zaprasza na zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu, ćwiczenia karate dla dzieci i młodzieży i wycieczki rowerowe.

Klub w Wąwelnicy
tel. 91 424 19 66

Filia w Wąwelnicy (Wąwelnica 5a) przygotowała dla dzieci warsztaty manualne i sensoryczne, pokaz talentów, zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Klub i biblioteka w Wołczkowie
tel. 91 424 19 64, 91 424 19 61

Klub w Wołczkowie poleca warsztaty Fabryki Inspiracji, zajęcia ruchowe, gry i zabawy, warsztaty kulinarne, a także pogadankę na temat pożytecznych owadów. Dużo atrakcji przygotowała też biblioteka w Wołczkowie.

Biblioteka w Mierzynie
tel. 91 424 19 63

Filia biblioteczna w Mierzynie (ul. Welecka 5) zaprasza na konkurs plastyczny dla dzieci "Fantastyczna postać”. Będzie to konkurs w ramach obchodów roku Stanisława Lema. Wszystkie prace nadesłane do biblioteki będą potem podstawą do zorganizowania pięciu warsztatów literacko-plastycznych dla dzieci (w tym również uczestników konkursu). Warsztaty te będą miały miejsce w każdy wtorek sierpnia o godz. 17:00.

Świetlice wiejskie w Grzepnicy, Buku i Łęgach

Świetlice wiejskie w Grzepnicy, Buku i Łęgach zapraszają dzieci i młodzież do udziału w nieodpłatnych zajęciach organizowanych w okresie wakacji. Zaplanowano m.in. zajęcia plastyczne, sportowe, zabawy grupowe, wycieczki piesze i rowerowe. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Harmonogramy zajęć i zapisy na poszczególne warsztaty prowadzone są w świetlicach.

W okresie wakacji, od 28 czerwca do 31 sierpnia świetlice będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
• Świetlica wiejska w Łęgach: od 10:00 do 16:00
• Świetlica wiejska w Buku: od 9:00 do 15:00
• Świetlica wiejska w Grzepnicy: od 10:00 do 16:00

Serdecznie zapraszamy!

Źródła: GCKiB w Dobrej, OPS w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama