Zaloguj się | Rejestracja

IX Bieg Świętojański w Bezrzeczu

środa, 23 czerwca 2021 r., godz. 17:44  |  Wersja do druku

W sobotę, 26 czerwca w Bezrzeczu, po dwuletniej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, odbędzie się Bieg Świętojański. Będzie to już IX edycja tej sportowej imprezy. Dorośli będą biegli na dystansie 2 km, a dzieci na 700 metrów.Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 15:30 na parkingu naprzeciwko szkoły w Bezrzeczu. Pół godziny później rozpocznie się bieg. Linię startu wyznaczono na parkingu leśnym przy ul. Szkolnej, a mety przy jeziorku Słoneczne. Dorośli będą biegli na dystansie 2 km, a dzieci na 700 metrów. Poniżej prezentujemy trasy biegów.

Po zakończeniu biegów odbędą się gry i zabawy dla dzieci, konkurs na najładniejszy wianek i pieczenie kiełbasek nad ogniskiem.

Zobacz relację z VIII Biegu Świętojańskiego w Bezrzeczu

"Przygotowaliśmy nagrody, medale i koszulki okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy w sobotę o godz. 15:30. Będzie super zabawa" - polecają Zbigniew Cenkier i Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

Organizatorami wydarzenia są LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

IX Bieg Świętojański w Bezrzeczu - zaproszenie:


IX Bieg Świętojański w Bezrzeczu - plakat:

IX Bieg Świętojański w Bezrzeczu - trasa dla dzieci:

IX Bieg Świętojański w Bezrzeczu - trasa dla dorosłych:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama