Zaloguj się | Rejestracja

Mierzyński Rajd Rowerowy

poniedziałek, 21 czerwca 2021 r., godz. 09:09  |  Wersja do druku

W niedzielę, 27 czerwca odbędzie się V Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy, który organizuje Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Rowerzyści w bardzo spokojnym tempie pokonają dystans ok. 15 kilometrów.


Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu będą czuwali policjanci z Mierzyna, Polic oraz Szczecina. Po dotarciu do patio Centrum Handlowego Ster rowerzyści otrzymają pamiątkowe medale oraz poczęstunek. Następnie wolontariusze Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus poprowadzą konkursy dla dzieci i młodzieży. Szkolenie z bezpieczeństwa o ruchu drogowym poprowadzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, a policjanci z komisariatu Szczecin-Pogodno będą znakować chętnym rowery.

Ze względu na trwającą epidemią, zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów, w tegorocznej edycji maksymalnie będzie mogło wziąć udział 150 osób. Uczestnicy rajdu będą zobowiązani do zachowania innych ograniczeń wynikających z tego rozporządzenia, o których informuje organizator wydarzenia. Udział w rajdzie wymaga obowiązkowej rejestracji.

Uczestnictwo dzieci dozwolone jest wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Organizatorzy przypominają, że wymagana jest jazda w kaskach zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus pozyskała środki na organizację wydarzenia w ramach Programu Społecznik z budżetu województwa zachodniopomorskiego. Dzięki tej dotacji uczestnicy rajdu otrzymają pamiątkowe medale, dzieci - odblaskowe kamizelki rowerowe, a zwycięzcy konkursów - nagrody.

Organizator do współpracy przy projekcie zaprosił Rowerowy Mierzyn, Sołectwo Mierzyn oraz mierzyńskie organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn oraz My w Gminie Dobra.

Dodatkowe informacje dotyczące rajdu oraz informacje o zapisach zamieszczone są na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1294691934258399

Źródło: UG Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama