Zaloguj się | Rejestracja

Plaża z leżakami nad jeziorem Stolsko

piątek, 04 czerwca 2021 r., godz. 09:53  |  Wersja do druku

Zakończyły się prace przy powiększeniu strefy plażowej przy jeziorze Stolsko. Był to jeden ze zwycięskich projektów tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego Gminy Dobra.W ramach inwestycji na terenie rekreacyjnym przy jeziorze Stolsko powiększono strefę plażową i wypełniono ją płukanym piaskiem. Na nowej plaży zamontowano 10 leżaków, a przy urządzeniach zabawowych utworzono bezpieczną strefę.

Usunięto też starą wiatę rekreacyjną. W tym samym miejscu zamontowano nową wiatę z miejscem na palenisko. Cały teren został uporządkowany, a stare stoły i ławy oczyszczone i zabezpieczone.

"Zakończone zostały prace związane z realizacją terenu rekreacyjnego w rejonie jeziora Stolsko w Stolcu. Wykonawca wykonał w terminie wszelkie prace, które były wskazane w umowie" - informuje Tomasz Kakowski, kierownik WKI w Urzędzie Gminy Dobra.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama