Zaloguj się | Rejestracja

Kultura w sieci - projekt GCKiB w Dobrej

wtorek, 01 czerwca 2021 r., godz. 09:27  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, dzięki wsparciu z UE, zorganizowało cykl zajęć dla pracowników i partnerów z zakresu mediów cyfrowych i prowadzenia działalności animacyjnej w formie zdalnej. Efektem zrealizowanych zajęć są 4 autorskie filmy z warsztatów i zajęć ruchowych, samodzielnie zaprojektowane, nagrane oraz zmontowane przez pracowników GCKiB w Dobrej oraz partnerów projektu.


Zajęcia z podstaw dziennikarstwa poprowadził znakomity dziennikarz Adam Zadworny. Warsztaty z zakresu technik prezentacyjnych oraz obsługi sprzętu TV zorganizował wieloletni prezes Telewizji Pomerania Andrzej Szubryt. Za szkolenia z obsługi programów do montażu wideo i obróbki zdjęć odpowiadał Tomek - informatyk GCKiB. Ostatni blok szkoleń poprowadziła Karolina Wałowska, specjalistka od marketingu i mediów społecznościowych.

Efektem zrealizowanych zajęć jest podniesienie kompetencji cyfrowych uczestników, które pozwolą na prowadzenie zdalnej działalności edukacyjno-kulturalnej. Produktami projektu są 4 autorskie filmiki z warsztatów i zajęć ruchowych, samodzielnie zaprojektowane, nagrane oraz zmontowane przez pracowników GCKiB w Dobrej oraz partnerów projektu. Wszystkie filmy prezentujemy poniżej.

Projekt "Kultura w sieci" jest realizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, we współpracy z niemiecką Gminą Blankensee oraz wsparciem Stowarzyszenia Carpe diem.

Źródło: GCKiB w Dobrej

Opowieści ze starego strychu - Edyta Sztylc z biblioteki w Mierzynie:


Przygotowanie wazonu świątecznego - Luiza Supernak, GCKiB Filia w Stolcu:


Zajęcia sportowe - Andrzej Bartłomowicz:


Wiosenna zakładka do książek - Beata Pypa, GCKiB Filia w Wołczkowie:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama