Zaloguj się | Rejestracja

Nowa siedziba ZEAS-u w Dołujach

wtorek, 25 maja 2021 r., godz. 08:20  |  Wersja do druku

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Dobrej ma nową siedzibę. Pracownicy ZEAS-u przenieśli się do wyremontowanych pomieszczeń w budynku przy ul. Daniela w Dołujach.



Nowa siedziba Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Dobrej znajduje się w budynku przy ul. Daniela 32 w Dołujach. Do 2018 roku mieściła się tutaj siedziba Straży Gminnej w Dobrej.

Urzędnicy mają teraz do dyspozycji nowe, wyremontowane pomieszczenia. Kończy się właśnie przeprowadzka. Uroczystość otwarcia nowej siedziby zaplanowano na wtorek, 25 maja.

Numery telefonów do Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Dobrej nie ulegną zmianie.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama