Zaloguj się | Rejestracja

Mieszkańcy robią ścieżkę spacerową w Bezrzeczu

środa, 19 maja 2021 r., godz. 18:42  |  Wersja do druku

Mieszkańcy Bezrzecza w uzgodnieniu z leśniczym postanowili przedłużyć ścieżkę leśną w okolicy ul. Szkolnej. Będzie ona służyć spacerowiczom, biegaczom i rowerzystom.Na początku maja mieszkańcy Bezrzecza wykonali pierwszy etap ścieżki spacerowej wzdłuż ul. Szkolnej, który liczy ok. 400 metrów. W ruch poszły grabie i sekatory. Uprzątnięto połamane gałęzie, przycięto krzaki i wyrównano ziemię.

Teraz czas na kolejne prace. W sobotę, 22 maja o godz. 15:00 mieszkańcy planują wykonać kolejny, tym razem dłuższy odcinek leśnej trasy. Potrzebne będą: większa brygada, grabie, sekatory i dobre chęci.

"Spotykamy się w sobotę o godz. 15:00 na parkingu przy ul. Szkolnej. Musimy zabrać ze sobą podstawowe narzędzia: grabie i sekatory. Rękawiczki i środki dezynfekcji już mamy. A po pracy zaprosimy wszystkich uczestników na specjały kuchni bezrzeczańskiej przy ognisku" - zapraszają Halina Sromek i Zbigniew Cenkier, mieszkańcy Bezrzecza.

Więcej informacji i rozmowa z pomysłodawcami ścieżki w Wiadomościach Gminy Dobra - w czwartek, 20 maja o godz. 18:30.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama