Zaloguj się | Rejestracja

Rusza Bezrzeczańska Szafodzielnia

czwartek, 11 lutego 2021 r., godz. 13:01  |  Wersja do druku

W piątek, 12 lutego startuje Bezrzeczańska Szafodzielnia. To akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze z myślą o osobach, które potrzebują kurtki, płaszcza lub innego ciepłego okrycia."Ruszamy z nowym projektem skierowanym do mieszkańców Bezrzecza i gminy Dobra" - informuje Halina Sromek ze Stowarzyszenia Nasze Bezrzecze.

"Bezrzeczańska Szafodzielnia polega na wymianie ciepłej odzieży i skierowana jest do osób potrzebujących. Możecie podjechać do nas do klubu w określonych godzinach i odebrać ciepłą odzież dla siebie lub osoby, którą znacie i wiecie, że potrzebuje takiej pomocy" - mówi Patrycja Jurzysta-Żal z Naszego Bezrzecza.

Akcja rusza w piątek, 12 lutego. W godz. 15-17 będzie można podejść do klubu przy ulicy Koralowej 61c w Bezrzeczu i poprosić o ciepłe okrycie - dla siebie lub dla osoby, którą znacie. Można też przynieść czystą i ciepłą odzież, która trafi do osób potrzebujących.

Bezrzeczańska Szafodzielnia będzie prowadzona cyklicznie. Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Nasze Bezrzecze.

Pomóżmy potrzebującym!

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama