Zaloguj się | Rejestracja

Trwa budowa 3. odcinka ul. Mierzyńskiej w Mierzynie

niedziela, 03 stycznia 2021 r., godz. 13:58  |  Wersja do druku

W grudniu rozpoczęła się budowa 3. odcinka ul. Mierzyńskiej w Mierzynie. Prace trwają od strony skrzyżowania z ul. Okulickiego w kierunku ulicy Kolorowej. Koszt inwestycji to ponad 450 tys. złotych.W ramach inwestycji powstanie kolejny odcinek drogi o długości 225 metrów. Wykonawcą robót jest firma "WIDROG" Karol Wiśniewski.

Na czas przebudowy drogi wprowadzono czasową organizację ruchu. Kierowcy muszą korzystać z objazdu przez ulice Mierzyńską, Milenijną i Rolniczą. Ruch pieszy dopuszczony jest wyłącznie po wyznaczonym terenie, a dojazd do posesji odbywa się pod nadzorem kierownika budowy.

Obecnie trwają prace ziemne, trwa regulacja studni i zaworów, wykonywana jest podbudowa nowej drogi. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Wartość inwestycji to 453.626,48 zł brutto. Planowany termin zakończenia prac to 21 kwietnia 2021 r.

Źródło: UG Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama