Zaloguj się | Rejestracja

Nowy radiowóz dla komisariatu w Mierzynie

wtorek, 29 grudnia 2020 r., godz. 12:40  |  Wersja do druku

Komisariat Policji w Mierzynie otrzymał nowy radiowóz. Jest to auto marki Kia Ceed o mocy 140 KM, z którego będą korzystać dzielnicowi pracujący na terenie gminy Dobra. Zakup radiowozu był możliwy dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy Dobra w kwocie 50.000 zł.Mierzyńscy funkcjonariusze wzbogacili swoją flotę pojazdów o nowy oznakowany radiowóz. Kia Ceed o mocy 140 KM z turbodoładowaniem pozwoli dotrzeć w każde trudno dostępne miejsce na terenie podległym Komisariatowi Policji w Mierzynie.

"Auto nie trafiłoby do komisariatu, gdyby nie wsparcie finansowe władz samorządowych. Samochód, który kosztował ponad 107.000 złotych został sfinansowany w połowie przez Urząd Gminy Dobra oraz z budżetu Komendy Głównej Policji" - informuje mł.asp. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Nowe auto, które trafiło do rewiru dzielnicowych w Mierzynie, przyczyni się do poprawy komfortu pracy funkcjonariuszy, a przede wszystkim wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców na terenie gminy Dobra.

Komendant Powiatowy Policji w Policach insp. Mariusz Bajor przesłał podziękowania do Urzędu Gminy Dobra za wsparcie przy zakupie nowego radiowozu.

Źródło: mł.asp. Katarzyna Leśnicka, KPP w Policach

Nowy radiowóz dla komisariatu w Mierzynie - podziękowania:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama