Zaloguj się | Rejestracja

Policjanci z Mierzyna wspierają bohaterską Ingę

środa, 16 grudnia 2020 r., godz. 11:47  |  Wersja do druku

Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie również wspierają bohaterską Ingę. Kilkumiesięczna mieszkanka Przęsocina zmaga się ze straszną chorobą, rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Jest tylko jeden ratunek - terapia genowa. Kosztuje ona ponad 9 milionów złotych. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie małej Ingusi.Na kolejnych policyjnych choinkach pojawiła się bombka z napisem #bohaterskaInga. Komisariat Policji w Mierzynie i posterunek w Kołbaskowie włączyli się do akcji "Milion BOMBEK dla Ingusi" i przekazali swoją cegiełkę na leczenie małej mieszkanki powiatu polickiego. Funkcjonariusze nominowali też do akcji: Komisariat Policji Szczecin Niebuszewo, Straż Gminną w Dobrej i Straż Gminną w Kołbaskowie.

W akcję pomocy 4-miesięcznej Ingi włączyli się mieszkańcy, firmy i instytucje. Wydawca Dziennika Polickiego ogłosił challenge "Milion BOMBEK dla Ingusi". Polega on na tym, aby na bombce świątecznej umieścić napis #bohaterskaInga zawiesić ją na choince, nominować 3 kolejne osoby i wpłacić przynajmniej 10 złotych. W akcji wzięli udział m.in. samorządowcy z Polic i Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Każdy może pomóc wpłacając środki na leczenie Ingi za pośrednictwem Fundacji Siepomaga - link do zbiórki.

"Nie wiem, jakich słów użyć, by prosić o wsparcie. Pomóżcie nam zawalczyć o przyszłość naszego dziecka. Wiem jedno: bez wsparcia nie mamy szans. Bez tej pomocy, przegramy najważniejszą walkę. Błagam! Daj mojej córeczce szansę na życie, bo drugiej nie dostanie" - prosi o pomoc mama Ingi.

Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy małej Ingusi w walce ze straszną chorobą.

Milion BOMBEK dla Ingusi:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama