Zaloguj się | Rejestracja

Wizyta Dobrych Mikołajów w gminie Dobra

czwartek, 10 grudnia 2020 r., godz. 11:04  |  Wersja do druku

Dobre Mikołaje z Klubu Motocyklowego Black Sprocket, we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Urzędem Gminy Dobra oraz przyjaciółmi i fundatorami, odwiedzili dzieci z naszej gminy. Motocykliści w świątecznych strojach rozwieźli paczki i upominki dla najmłodszych mieszkańców."Było to dla nas wspaniałe doświadczenie. Radość i zaskoczenie rodzin, które odwiedziliśmy, zachwyt dzieci, które mijaliśmy na drodze, wdzięczność mieszkańców za zorganizowanie akcji dały nam tyle energii, że na pewno znów się spotkamy" - relacjonują motocykliści.

Klub Motocyklowy Black Sprocket to grupa motocyklistów z Polskiego Ruchu Motocyklowego 1978. Miłośnicy jednośladów chcą działać i integrować się z lokalną społecznością. Zależy im na propagowaniu pozytywnego wizerunku motocyklisty.

"Poznaliśmy mnóstwo dzieciaczków, ich rodziców, dziadków, rodzeństwo, sąsiadów. Rozmawialiśmy z mieszkańcami, częstowaliśmy cukierkami ludzi na ulicach. Mogliśmy widzieć radość dzieci, rodziców i usłyszeć bardzo osobiste życzenia od niektórych. Nie widzimy się ostatni raz, w przyszłym roku znowu postaramy się być u Was" - zapewniają Dobre Mikołaje z Klubu Motocyklowego Black Sprocket.

Źródło: Klub Motocyklowy Black Sprocket

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama