Zaloguj się | Rejestracja

Lampy LED na kolejnych ulicach w gminie Dobra

wtorek, 24 listopada 2020 r., godz. 19:15  |  Wersja do druku

Gmina Dobra buduje oświetlenie drogowe typu LED na kolejnych ulicach. Inwestycja realizowana jest stopniowo do końca maja 2021 r. W niektórych miejscach oświetlenie wykonano przed zakładanym terminem, co pozwoliło na częściowy odbiór i szybsze uruchomienie nowych lamp.Szybsza realizacja inwestycji umożliwiła uruchomienie nowych lamp typu LED na kolejnych ulicach w gminie Dobra. Tak jest m.in. na ul. Słonecznej w Bezrzeczu i Wołczkowie, ul. Łosiowej w Dołujach oraz na ulicach Cynamonowej w Bezrzeczu i Szarotki w Wołczkowie. Wszystkie lampy na wspomnianych ulicach powinny działać do końca listopada.

Oświetlenie elektryczne w gminie Dobra jest realizowane w ramach zadania inwestycyjnego "Budowa oświetlenia w gminie Dobra oraz wykonanie przejść dla pieszych w Mierzynie". W drodze zamówienia publicznego Gmina Dobra wyłoniła dwóch wykonawców, z którymi podpisano umowy na wykonanie robót budowlanych. Termin realizacji zamówienia ustalono do dnia 30 maja 2021 roku. Wykonawcy przedstawili harmonogramy rzeczowo-finansowe, które obejmują kolejność działań na danej ulicy oraz terminy ich realizacji rozłożone na cały okres czasu.

Oświetlenie na pozostałych ulicach: Żubrza w Kościnie-Dołujach, Dereszowa, Nagietkowa, Ułańska, Oliwkowa w Dobrej, teren przy kościele w Buku, chodnik od Grzepnicy, będzie włączone po zakończonych robotach budowlanych oraz odbiorze prac. Jest szansa, że lampy na wspomnianych ulicach pojawią się jeszcze przed terminem - w styczniu 2021 r.

Wartość inwestycji to 1,15 mln złotych.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama