Zaloguj się | Rejestracja

Budowa przedszkola i żłobka w Bezrzeczu

czwartek, 12 listopada 2020 r., godz. 11:11  |  Wersja do druku

Ruszyły przygotowania do budowy przedszkola i żłobka w Bezrzeczu. Pod koniec października Gmina Dobra zawarła umowę na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu i programu funkcjonalnego obiektu. Placówka oświatowa powstanie w bliskim sąsiedztwie Wołczkowa, na działce nr 69/11 w rejonie ulic Platynowej i Mahoniowej.26 października 2020 r. Gmina Dobra zawarła umowę na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu i programu funkcjonalnego przedszkola i żłobka w Bezrzeczu. Placówka oświatowa powstanie na działce nr 69/11, w rejonie ulic Platynowej i Mahoniowej. Gmina Dobra pozyskała nieodpłatnie ten teren od Agencji Mienia Wojskowego z przeznaczeniem na budowę obiektu oświatowego.

Umowa została podzielona na dwa etapy:

Etap I - minimum dwa wstępne warianty koncepcji w zakresie zagospodarowania terenu i programu funkcjonalnego obiektu kubaturowego budynku przedszkola z oddziałami żłobkowymi. Opracowanie wstępnych wariantów zostanie poprzedzone analizą możliwości terenowych, planistycznych i obowiązujących wytycznych w zakresie projektowania przedszkoli i żłobków.

Etap II - wykonanie na podstawie wybranej przez zamawiającego wstępnej koncepcji ostatecznego opracowania koncepcji architektoniczno-urbanistycznej, która będzie składała się z następujących opracowań: zagospodarowanie terenu, rzuty budynków, 5 fotorealistycznych wizualizacji (2 widoki z lotu ptaka, 2 widoki z poziomu człowieka, 1 widok z wnętrz budynku), opis rozwiązań technicznych, jako wytyczne do OPZ na zlecenie dokumentacji wielobranżowej, plansza zbiorcza w formacie 100x70 cm na sztywnym podkładzie, szacunkowe zestawienie kosztów realizacji inwestycji.

Dokumentacja ma być gotowa do dnia 30 kwietnia 2021 r.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Budowa przedszkola i żłobka w Bezrzeczu:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama