Zaloguj się | Rejestracja

Park rodzinny im. Jana Pawła II w Wołczkowie

poniedziałek, 09 listopada 2020 r., godz. 18:14  |  Wersja do druku

Gmina Dobra rozstrzygnęła przetarg na budowę parku rodzinnego im. Jana Pawła II w Wołczkowie. Park powstanie w rejonie ulic Lipowej i Ogrodowej. Inwestycja zakłada wybudowanie wiaty i sceny wraz z urządzeniami i infrastrukturą techniczną. Teren będzie oświetlony i dostosowany dla osób niepełnosprawnych, a obok powstanie parking.Realizacją inwestycji w Wołczkowie zainteresowane były 4 firmy. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Budowlane BIS ze Szczecina, które wyceniło prace budowlane na kwotę 585 tysięcy złotych.

"Bardzo się cieszę, że projekt obywatelski na który głosowali mieszkańcy Wołczkowa, może być w końcu realizowany. Projekt był konsultowany przez Radę Sołecką w Wołczkowie, pod nadzorem konserwatora zabytków. Wszystkie elementy, które zostaną wybudowane w tym parku, będą harmonizowały z zabytkowym kościołem" - mówi Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Projekt zakłada wybudowanie wiaty i sceny wraz z urządzeniami i infrastrukturą techniczną. Teren będzie oświetlony i dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Obok powstanie parking. Inwestycja ma być zrealizowana do 31 maja 2021 r.

"Cieszę się, że mieszkańcy Wołczkowa wybrali ten projekt do realizacji" - mówi Teresa Dera.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama