Zaloguj się | Rejestracja

#GaszynChallenge w szkole w Bezrzeczu

czwartek, 15 października 2020 r., godz. 15:06  |  Wersja do druku

W Dzień Edukacji Narodowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu kadra pedagogiczna podjęła wyzwanie #GaszynChallenge dla Bruna. Nauczyciele zbierali też datki na pobyt chłopca w USA, gdzie przejdzie 3 zabiegi i 9-miesięczną rehabilitację.W środę, 14 października kadra pedagogiczna Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu podjęła wyzwanie #GaszynChallenge. Nauczyciele zostali nominowani przez Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze.

Pedagodzy po kierownictwem dyrektora szkoły Jarosława Poźniaka wykonali ćwiczenia i wpłacili datki na rzecz Bruna. Zbierano pieniądze na 9-miesięczny pobyt Bruna w USA, gdzie chłopiec przejdzie 3 zabiegi i rehabilitację.

Brunowi można pomóc wpłacając datki za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl - link do zbiórki. Można też wpłacać datki na konto Caritasu - 21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 wpisując w tytule: Dla Bruna.

Po ćwiczeniach na nauczycieli czekała słodka niespodzianka. W imieniu wszystkich rodziców i uczniów Rada Rodziców PSP Bezrzecze wręczyła pedagogom przepyszny tort z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

#GaszynChallenge w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama