Zaloguj się | Rejestracja

Sportowcy sprzątają Puszczę Wkrzańską

środa, 14 października 2020 r., godz. 18:22  |  Wersja do druku

Przed nami największa akcja sprzątania Puszczy Wkrzańskiej. Projekt "Śpiąca Królewna" połączył organizatorów biegów, klubów sportowych, ekip, nordic walking, rowerowych, biegowych, morsów, organizacji środowiskowych i Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży."Biegając, spacerując, jeżdżąc rowerem na co dzień w Puszczy Wkrzańskiej napotykamy na coraz więcej śmieci. Przestańmy patrzeć na innych, zróbmy to sami. Wyjdźmy, spotkajmy się i pokażmy naszym dzieciom, że piękne lasy z bajek naprawdę istnieją, a śpiącą królewnę można obudzić naszą wspólną inicjatywą" - mówi Daniel Krępa z projektu ekologicznego Human Waste Zone, który jest organizatorem akcji.

Projekt "Śpiąca Królewna" połączył organizatorów biegów, klubów sportowych, ekip, nordic walking, rowerowych, biegowych, morsów, organizacji środowiskowych i Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży. W akcji wezmą udział ekipy z Wolina, Chociwla, Stargardu i innych miejscowości.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Dobra do przyłączenia się do akcji, która rozpocznie się w sobotę, 17 października o godz. 10:00. Miejsce zbiórki to Polana Miodowa w Szczecinie.

"Prosimy o zabranie maseczek. Środki do dezynfekcji, worki i rękawice zapewniamy na każdym z punktów" - informują organizatorzy.

Więcej informacji na humanwastezone.com

Organizatorem akcji jest projekt ekologiczny Human Waste Zone. Sponsorem głównym i wspólorganizatorem jest firma TENZI. Akcja odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Urzędu Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Akcja Śpiąca Królewna - sprzątanie Puszczy Wkrzańskiej 2020:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama