Zaloguj się | Rejestracja

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska w Dobrej

czwartek, 08 października 2020 r., godz. 09:38  |  Wersja do druku

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zorganizowały zbiórkę dla zwierząt ze schroniska w Dobrej.Przez cały październik zbierana będzie karma i akcesoria dla bezdomnych zwierzaków ze schroniska w Dobrej. Miejscem zbiórki jest filia Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek przy ul. Koralowej 61c w Bezrzeczu.

"Zapraszamy was i zachęcamy, żebyście przynosili do klubu w Bezrzeczu różnego rodzaju karmy. Każda puszka się liczy. Na każdego kto przyniesie coś dla zwierzaków czeka miły upominek" - mówi Patrycja Jurzysta-Żal ze Stowarzyszenia Nasze Bezrzecze.

"Zbieramy również koce, smycze, miski, legowiska. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami wesprzemy schronisko w Dobrej" - mówi Renata Bieńczak z filii GCKiB w Bezrzeczu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama