Zaloguj się | Rejestracja

Mobilny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny

piątek, 02 października 2020 r., godz. 07:28  |  Wersja do druku

W środę, 7 października w godz. 15-17 przy budynku Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji Urzędu Gminy Dobra (ul. Graniczna 24a) uruchomiony zostanie Mobilny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny. Będzie on skoncentrowany na informowaniu mieszkańców o znaczeniu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra.Punkt informacyjny będzie czynny w godzinach od 15:00 do 17:00.

"Dyżur punktu będzie skoncentrowany na informowaniu o znaczeniu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra i wyjaśnianiu założeń opracowania w oparciu m.in. o posiadany bilans oraz pozyskaniu oczekiwań i potrzeb mieszkańców w kontekście opracowania studium" - informuje kierownik RPPiWZ Zofia Wajda z Urzędu Gminy Dobra.

Punkt będzie się znajdował przy budynku Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji Urzędu Gminy Dobra - ul. Graniczna 24a w Dobrej.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama