Zaloguj się | Rejestracja

Dzień otwarty w OSP Dobra - relacja

poniedziałek, 21 września 2020 r., godz. 08:43  |  Wersja do druku

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej zaprosili mieszkańców na dzień otwarty remizy. W sobotę, 19 września można było porozmawiać ze strażakami na temat ich pracy, zwiedzić remizę, usiąść za kierownicą wozu bojowego, a nawet przymierzyć hełm strażacki.Dzień otwarty remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej rozpoczął się o godz. 13 w remizie przy ul. Szczecińskiej. Strażacy przygotowali wiele atrakcji dla mieszkańców. Można było zobaczyć sprzęt strażacki, poznać specjalistyczne węzły, zwiedzić remizę i wozy bojowe. Dzieciom szczególnie spodobało się stanowisko, na którym trzeba było trafić strumieniem wody do wyznaczonego celu oraz tor przeszkód.

Strażacy zadbali też o stronę gastronomiczną imprezy. Były gorące napoje, pyszna kiełbaska z grilla i fantastyczne kanapki z grillowaną karkówką. Od razu można było poznać, że strażacy najlepiej radzą sobie z ogniem.

Dobra zabawa trwała do godz. 16. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij tutaj.

Dzień otwarty sfinansowano z środków programu Społecznik. Z tego samego programu strażacy zakupili profesjonalny miernik gazów.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama