Zaloguj się | Rejestracja

Osiedlowe Szkoły Językowe zapraszają

sobota, 08 sierpnia 2020 r., godz. 09:42  |  Wersja do druku

Osiedlowe Szkoły Językowe istnieją na rynku usług edukacyjnych od ośmiu lat, oferując szkolenia z zakresu języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również dla firm i instytucji. Oprócz Warszewa, Gumieniec i Przecławia, od 2017 roku prowadzone są także zajęcia w Mierzynie przy ul. Weleckiej 26.Osiedlowe Szkoły Językowe to zespół doświadczonych lektorów z wieloletnim stażem w nauczaniu języków obcych. OSJ oferuje kursy językowe dla dzieci szkolnych, młodzieży i dorosłych. Praca odbywa się w kameralnych grupach i indywidualnie. Prowadzone są również zajęcia on-line. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta biznesowego, możliwa jest nauka indywidualna u klienta.

W bogatej ofercie kursów znajdują się języki:
  • angielski
  • niemiecki
  • francuski
  • hiszpański
  • łacina
  • greka

Oferta poszerzona jest również o język polski dla obcokrajowców.

"Kadrę charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego słuchacza. Najbardziej satysfakcjonujące jest dla nas zadowolenie oraz uznanie naszych Kursantów, którzy kontynuują naukę języków na kolejnych poziomach zaawansowania i osiągają sukcesy na egzaminach. Dołącz do OSJ i przekonaj się jak szybko pokonasz bariery językowe i zrobisz postępy, które pozwolą Ci osiągać cele i spełniać marzenia." - zachęcają Monika Chochulska i Monika Śmiałkowska z OSJ.

Informacje:


Osiedlowe Szkoły Językowe
ul. Welecka 26, Mierzyn
Telefon:
+48 690 620 661, +48 519 727 325
e-mail: recepcja@osj.com.pl
www.osj.com.pl
www.facebook.com/osiedloweszkolyjezykowe

Osiedlowe Szkoły Językowe zapraszają na kursy językowe:Osiedlowe Szkoły Językowe w Mierzynie - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama