Zaloguj się | Rejestracja

Gaszyn Challenge dla Franka Kępy

wtorek, 30 czerwca 2020 r., godz. 10:41  |  Wersja do druku

Urząd Gminy Dobra przyjął wyzwanie od GPR OSP Wołczkowo i dołączył do akcji Gaszyn Challenge wspierającej chore dzieci. Grupa urzędników wykonała już pompki i przysiady, a następnie wesprze finansowo małego Franka Kępę chorego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Wykonywane ćwiczenia są symbolem siły nas wszystkich, bo razem możemy więcej. Tylko dzięki wspólnemu działaniu zbiórki na dzieci mogą się udać.Akcję Gaszyn Challenge zapoczątkował Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie. Akcja błyskawicznie rozeszła się po całej Polsce. Chore dzieci wsparli nie tylko strażacy, ale również instytucje, urzędy, banki, firmy i pojedyncze osoby. W gminie Dobra wyzwanie podjęli już m.in. ratownicy i strażacy z Wołczkowa oraz Straż Gminna w Dobrej.

Gaszyn Challenge to wyzwanie polegające na zbiórce pieniędzy dla chorych dzieci. Nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają min. 5 zł, jeżeli nie - min. 10 zł na konto zbiórki. Osoby nominowane mogą nominować minimum 3 osoby lub instytucje.


Reklama:Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Wołczkowa nominowała do akcji Urząd Gminy Dobra. W poniedziałek, 29 czerwca po pracy grupa urzędników z Z-cą Wójt Gminy Dobra Rafałem Zahorskim podjęła wyzwanie.

"Dziękujemy za nominację. My ze swoje strony nominujemy mieszkańców gminy Dobra, Koło LZS Dobra i pracowników Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej" - mówił Rafał Zahorski.

Urzędnicy wpłacą datki na konto Franka Kępy, małego chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Pieniądze na leczenie Franka można wpłacać za pośrednictwem strony Franek Wojownik. Polecamy też aukcje na rzecz Franka.

Gaszyn Challenge dla Franka Kępy:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama