Zaloguj się | Rejestracja

Uwaga! W poniedziałek zamykają ul. Szczecińską w Dobrej

niedziela, 28 czerwca 2020 r., godz. 17:41  |  Wersja do druku

Starostwo Powiatowe w Policach poinformowało o konieczności zamknięcia fragmentu ul. Szczecińskiej w Dobrej - od ul. Poziomkowej do ronda. Powód to konieczność usunięcia awarii sieci kanalizacji deszczowej. Droga będzie zamknięta od poniedziałku, 29 czerwca od godz. 9:00 do momentu wykonania naprawy.Lokalizacja uszkodzeń wymusiła konieczność całkowitego zamknięcia dla ruchu odcinka ul. Szczecińskiej - od ul. Poziomkowej do ronda u zbiegu ulic Szczecińskiej i Granicznej. Prace przy usuwaniu awarii rozpoczną się w poniedziałek, 29 czerwca po porannym szczycie komunikacyjnym, po godz. 9:00 i potrwają do odwołania.

Kierowcy mogą korzystać z możliwych dróg alternatywnych tj: ulicami Poziomkową oraz Bukową/Stokrotki lub ulicami Przytulną i Krajobrazową (patrz rysunek).

"W związku z objazdami na wyżej wymienionych ulicach prosimy mieszkańców o nieparkowanie samochodów na jezdni w celu zachowania płynności ruchu drogowego" - zwraca się z prośbą Starostwo Powiatowe w Policach.


Reklama:Z uwagi na zamknięty odcinek drogi nastąpi zmiana tras linii autobusowych 105 oraz 121.

Linia 105 - przystanek końcowy zostanie zlokalizowany w ciągu ulicy Poziomkowej przy posesji nr 2 . Nie będą obsługiwane przystanki Dobra Rondo oraz Dobra Osiedle.

Linia 121 - kursować będzie objazdem przez ulice Poziomkową oraz Bukową. Nie będzie obsługiwany przystanek Dobra Rondo oraz Dobra Stokrotki nż. Przystanek Dobra Oliwkowa zostanie przeniesiony do nowej lokalizacji tymczasowej. W kierunku Grzepnicy uruchomiony zostanie dodatkowy przystanek w ciągu ulicy Szczecińskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Przytulną, a w kierunku Głębokiego autobus zatrzymywał się będzie na tymczasowym wspólnym przystanku z linią 105 w ciągu ulicy Poziomkowej przy posesji nr 2.

Ewentualne zmiany funkcjonowania powyższych linii mogą następować na bieżąco na polecenie centrali ruchu.

Dodatkowe informacje w związku z zamknięciem ulicy Szczecińskiej będą przekazywane na bieżąco. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz w miarę możliwości omijanie newralgicznego odcinka drogi.

"Przepraszamy za utrudnienia" - informuje zarządca drogi Starostwo Powiatowe w Policach.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama