Zaloguj się | Rejestracja

Zakończenie roku w szkołach w gminie Dobra

poniedziałek, 22 czerwca 2020 r., godz. 12:39  |  Wersja do druku

W tym roku nie będzie oficjalnego zakończenia roku szkolnego w placówkach oświatowych w gminie Dobra. Nie będzie też wspólnych spotkań klas. Z powodu epidemii koronawirusa uczniowie będą odbierać świadectwa indywidualnie w piątek, 26 czerwca, zgodnie z harmonogramami zamieszczonymi na stronach internetowych szkół.PSP Mierzyn

Rozdanie świadectw uczniom klas 1-7 największej szkoły podstawowej w gminie Dobra rozpocznie się w piątek, 26 czerwca od godz. 7:45. Przygotowano 6 oddzielnych wejść do szkoły, gdzie będzie można indywidualnie odbierać świadectwa. Nie będzie wspólnego spotkania klas. Dokładny harmonogram dla poszczególnych klas dostępny jest na stronie internetowej szkoły - kliknij tutaj.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 8 i ich wychowawców odbędzie się w piątek, 26 czerwca o godz. 10.15 w hali sportowej. Uczniowie będą wchodzić następującymi wejściami:
- wejście 7 (wejście boczne od strony parkingu wzdłuż szkoły) - klasa 8a,
- wejście 8 (wejście boczne od strony parkingu) - klasa 8b,
- wejście 9 (wejście boczne od strony placu zabaw) - klasa 8c.

Jeżeli któryś z uczniów nie odbierze świadectwa w wyznaczonym dniu, to będzie mógł je otrzymać w późniejszym terminie w sekretariacie szkoły w godz. 9-12.

PSP Bezrzecze

Zakończenie roku dla wszystkich grup przedszkolnych i punktu przedszkolnego w Bezrzeczu odbędzie się w czwartek, 25 czerwca. Uczniowie klas 1-2 i 4-7 odbiorą świadectwa indywidualnie w piątek, 26 czerwca zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Nie ma wspólnego spotkania dla całej klasy.

Klasy 3 będą miały zakończenie roku w sali gimnastycznej, podobnie jak uczniowie klas 8. Szczegółowy harmonogram i wytyczne znajdziecie na stronie internetowej szkoły - kliknij tutaj.


Reklama:PSP Dobra

Podczas zakończenia roku szkolnego w szkole podstawowej w Dobrej na teren placówki mogą wejść wyłącznie uczniowie, wychowawcy, inni pracownicy szkoły, uczniowie innych klas oraz nauczyciele oraz pracownicy odpowiednich służb, np. medycznych, jeżeli wystąpi taka konieczność. Rodzicie i prawni opiekunowie nie będą mogli wejść z dzieckiem do budynku szkoły. Uczniowie będą mogli odbierać świadectwa zgodnie ze szczegółowym harmonogramem dostępnym na stronie szkoły - kliknij tutaj.

Uczniowie nie będą mogą wnieść na teren szkoły telefonów komórkowych, maskotek i innych przedmiotów. W razie nagłych sytuacji istnieje możliwość kontaktu telefonicznego w sekretariacie szkoły.

PSP Dołuje

Uczniowie szkoły w Dołujach będą mogli odbierać świadectwa indywidualnie z zachowaniem dystansu społecznego, ubrani w maseczki ochronne lub przyłbice. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce. Odbiór świadectw odbędzie się zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie szkoły - kliknij tutaj.

PSP Rzędziny

Również uczniowie szkoły podstawowej w Rzędzinach będą mogli odbierać świadectwa indywidualnie. Nie będzie uroczystego zakończenia roku szkolnego. Harmonogram odbioru świadectw będzie dzisiaj dostępny w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej szkoły - kliknij tutaj.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama