Zaloguj się | Rejestracja

Matematyczny sukces Leny z PSP Mierzyn

czwartek, 18 czerwca 2020 r., godz. 13:41  |  Wersja do druku

Lena, uczennica III klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie, wygrała IV Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia 2020. Był to konkurs o zasięgu ogólnopolskim, którego celem jest rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia. Lena osiągnęła najwyższy wynik w kategorii klas trzecich oraz najlepszy wynik w historii konkursu.Tegoroczny konkurs zgromadził 493 finalistów ze 121 szkół w 4 kategoriach: klasy I, klasy II, klasy III i klasy IV. Etap finałowy, do którego zakwalifikowało się 5 uczniów i 1 uczennica z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie, odbywał się online w dniach 27-30 kwietnia 2020 r. Zadaniem uczestników konkursu było poprawne rozwiązanie jak największej ilości przykładów mnożenia z zakresie 100 w ciągu 5 minut.

Lena osiągnęła najwyższy wynik w kategorii klas trzecich oraz najlepszy wynik w historii konkursu. W ciągu 5 minut rozwiązała poprawnie 292 działania i została Mistrzynią Szybkiego Mnożenia 2020.


Reklama:"Dziękuję także pozostałym uczestnikom, którzy uzyskali bardzo wysokie wyniki w skali Polski. Najwyższą wartością, jaką zyskali uczniowie, jest umiejętność, którą trenowali - mnożenie w zakresie 100, ona przyda im się na całe życie. Z dumą życzę Lence dalszych sukcesów" - gratulowała wychowawczyni Leny Malwina Biedzińska z PSP Mierzyn.

Gratulujemy Mistrzyni i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama