Zaloguj się | Rejestracja

Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów w Dołujach

środa, 17 czerwca 2020 r., godz. 10:11  |  Wersja do druku

Kodo Autoserwis to warsztat samochodowy ze stacją kontroli pojazdów do 3,5 t. mieszczący się w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 11. Warsztat oferuje szeroki zakres napraw pojazdów m.in. wymianę oleju i filtrów, naprawę rozrządu jak również generalne remonty silników, naprawę układu hamulcowego, naprawę zawieszenia, serwis i naprawę klimatyzacji czy wymianę opon.Warsztat rozpoczął swoją działalność w 2009 roku, a w 2011 roku powstała stacja kontroli pojazdów, która wykonuje badania techniczne pojazdów do 3,5 t. i badania pierwsze. W tym roku kompleks powiększył się o kolejne stanowiska, w tym stanowisko do badania geometrii kół 3D do 3,5 t. Warsztat zajmuje się głównie bieżącymi naprawami samochodów różnych marek, ale też z pasją i zaangażowaniem zajmie się większymi wyzwaniami, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Kodo Autoserwis posiada również specjalistyczny sprzęt do diagnostyki, odczytu i kasowania błędów silnika. Warsztat wyspecjalizował się w markach Toyota i Lexus, w których wykonuje przeglądy pogwarancyjne, przebiegowe oraz naprawy bieżące, w tym diagnostyka i naprawa pojazdów hybrydowych.

Kodo Autoserwis, dbając o satysfakcję klientów, stale dba o rozwój swoich pracowników. Dzięki temu, może zagwarantować pełen profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone im zadania. Każdy z pracowników i doradców, z przyjemnością udzieli wyczerpujących informacji dotyczących poszczególnych produktów lub usług. Przyjdź i nas sprawdź! Zapraszamy!

Informacje:


Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów
ul. Słoneczny Sad 11, 72-002 Dołuje
Czynne:
Autoserwis
Pon-pt 9:00-17:00
Sobota 9:00-14:00
Stacja Kontroli Pojazdów
Pon-pt 7:00-21:00
Sobota 9:00-14:00
Telefon:
91 311 85 07 – warsztat
603 993 245 - stacja kontroli pojazdów
e-mail: biuro@kodo-autoserwis.pl
www.kodo-autoserwis.pl
facebook.com/autoserwiskodo

Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów w Dołujach - zdjęcia:
Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama