Zaloguj się | Rejestracja

Treningi Pogoń Szczecin Football Schools w Dobrej

wtorek, 02 czerwca 2020 r., godz. 12:34  |  Wersja do druku

Pogoń Szczecin Football Schools przy współpracy z klubem Ehrle Dobra rusza z treningami w Dobrej. Ogłoszono nabór dla chłopców i dziewczynek z roczników 2010-15. Pierwszy otwarty trening odbędzie się w piątek, 5 czerwca o godz. 16:00 na boisku przy ul. Sportowej.Pogoń Szczecin Football Schools prowadzona jest pod nadzorem Pogoni Szczecin S.A., dzięki czemu gwarantuje jakość oraz doświadczenie.

"Trenowanie z nami daje szansę, zarówno chłopcom jak i dziewczynkom, na dołączenie do elitarnej grupy zawodników Dumy Pomorza, rozwój swojej pasji oraz spełnienie marzeń. Uczestnictwo jest etapem preselekcji pozwalającym doskonalić swoje umiejętności i dążyć do realizacji celów. W naszych założeniach najzdolniejsi zawodnicy/-czki PSFS będą mieli szansę kontynuować swoje treningi w Akademii Pogoni Szczecin" - informuje Pogoń Szczecin Football Schools.

PSFS przy współpracy z klubem Ehrle Dobra rusza z treningami w Dobrej. Ogłoszono nabór dla chłopców i dziewczynek z roczników 2010-15. Pierwszy otwarty trening odbędzie się w piątek, 5 czerwca o godz. 16:00 na boisku przy ul. Sportowej.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę www.ps-fs.pl w zakładce: trening próbny.

Zapraszamy!

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama