Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra na YouTube - 130 filmów

piątek, 15 maja 2020 r., godz. 17:42  |  Wersja do druku

Polecamy kanał Gminy Dobra w serwisie YouTube. Znajdziecie tam już 130 filmów związanych z naszą gminą, podzielonych na 6 kategorii.Do tej pory filmy dostępne na kanale Gminy Dobra wyświetlono 23.700 razy. Materiały wideo były oglądane łączenie przez 671 godzin. Kanał odwiedziło już ponad 14 tys. widzów.

Materiały podzielone są na 6 kategorii:

1. Dobre inwestycje w Gminie Dobra
W tej kategorii znajdziecie przegląd najważniejszych inwestycji realizowanych w Gminie Dobra.

2. Polecamy
Na tej playliście dostępne są to bieżące wydarzenia i najważniejsze informacje o Gminie Dobra.

3. Treningi fitness i jogi
Zajęcia fitness i jogi online dla mieszkańców Gminy Dobra. Treningi prowadzą Malwina Biedzińska i Wioletta Konieczyńska. Premiera nowych odcinków we wtorki i czwartek o 18:00.

4. Wydarzenia sportowe i kulturalne
To największa playlista która liczy obecnie 52 filmy. Znajdziecie tutaj relacje filmowe z wydarzeń sportowych i kulturalnych odbywających się w Gminie Dobra.

5. Gospodarka odpadami
Gmina Dobra przygotowała cykl prezentacji, które wyjaśniają wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące gospodarki odpadami i naliczaniem opłat za odbiór śmieci.

6. Wiadomości TV News
Wiadomości Telewizji Lokalnej Gminy Dobra TV News. Na potrzeby produkcji przygotowano nowoczesny sprzęt, profesjonalne kamery oraz drony. Polecamy serwisy i reportaże.

Zobacz kanał Gminy Dobra

Zapraszamy do oglądania i subskrybowania kanału.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama