Zaloguj się | Rejestracja

Nowy komendant Komisariatu Policji w Mierzynie

czwartek, 14 maja 2020 r., godz. 13:45  |  Wersja do druku

14 marca stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie objął asp. Marcin Pelc. Od początku kariery zawodowej związany był z mierzyńskim komisariatem. Od 2014 roku pełnił stanowisko kierownika referatu kryminalnego. Dotychczasowy komendant komisariatu w Mierzynie nadkom. Andrzej Przysiężny został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Policach.Od 14 maja, zgodnie z rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, obowiązki Zastępcy Komendanta Policji w Policach powierzono nadkom. Andrzejowi Przysiężnemu. Zastąpił na tym stanowisku mł. insp. Andrzeja Misiurkę, który po wieloletniej służbie odszedł na emeryturę. Natomiast stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie powierzono asp. Marcinowi Pelcowi.

Nadkom. Andrzej Przysiężny służbę w policji pełni od 1996 roku. W 2009 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Od 2013 roku zajmował stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Policach. W 2017 roku został Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie, a po dwóch latach został mianowany na stanowisko komendanta tego komisariatu.

Asp. Marcin Pelc rozpoczął służbę w 2008 roku. Od początku kariery zawodowej związany był z Komisariatem Policji w Mierzynie. Od 2014 roku zajmował stanowisko kierownika Referatu Kryminalnego tamtejszej jednostki.

Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Bajor pogratulował awansów i życzył sukcesów powołanym komendantom, którzy podziękowali za wyróżnienie i okazane im zaufanie. Wyrazili przekonanie, że wspólnie będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i tworzyć Policję skuteczną, zasługującą na społeczny szacunek i zaufanie.

Źródło: sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka, KPP w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama