Zaloguj się | Rejestracja

Kurier Lokalny Gminy Dobra - e-wydanie nr 44

piątek, 24 kwietnia 2020 r., godz. 14:45  |  Wersja do druku

Zapraszamy do lektury 44. numeru Kuriera Lokalnego Gminy Dobra. Jest to pierwsze całkowicie elektroniczne wydanie gazety, w związku z epidemią koronawirusa.W tym numerze przede wszystkim polecamy uważnie przeczytać artykuł o działaniach Urzędu Gminy Dobra związanych z zagrożeniem wirusem COVID-19.

Piszemy też dużo o inwestycjach. Mieliśmy okazję zajrzeć na plac budowy nowoczesnego przedszkola w Mierzynie i świetlicy na Mierzyniance. Wspominamy o aktualnych i planowanych remontach dróg, m.in. o remoncie drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra i budowie ronda w Wołczkowie.

Wójt Gminy Dobra nagrodziła utalentowanych mieszkańców gminy Dobra. Za wybitne osiągnięcia sportowe oraz w dziedzinie twórczości artystycznej nagrodzono łącznie 141 osób. Możecie też przeczytać o sukcesie młodego mieszkańca Mierzyna Jakuba Guźleckiego, który został laureatem tegorocznych Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina.

Zapraszamy do lektury 44. numeru Kuriera Lokalnego Gminy Dobra - zobacz e-wydanie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama