Zaloguj się | Rejestracja

Życzenia od przedstawicieli samorządu Gminy Dobra

piątek, 10 kwietnia 2020 r., godz. 18:30  |  Wersja do druku

"Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Wszystkim mieszkańcom naszej gminy i ich rodzinom życzymy spokoju, zdrowia, życzliwości, radości z każdego dnia i jak najmniej trosk. Żeby ten wirus zniknął tak szybko jak się pojawił i już nigdy nie wrócił" - życzą mieszkańcom Wójt Gminy Dobra Teresa Dera i Z-ca Wójt Rafał Zahorski.Drodzy Mieszkańcy,
Wielkanoc to czas, który do tej pory zawsze spędzaliśmy w jak największym, rodzinnym gronie. W tym roku niestety będzie inaczej.

W trosce o swoje rodziny, a w szczególności seniorów, powinniśmy spędzić święta w małym gronie. Starajmy się nie wyjeżdżać i nie zapraszać rodziny. Nie narażajmy siebie i innych. Składajmy sobie życzenia online i przez telefon. Wiemy, że to bardzo trudne, ale musimy razem przetrzymać ten ciężki okres epidemii.

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Wszystkim mieszkańcom naszej gminy i ich rodzinom życzymy spokoju, zdrowia, życzliwości, radości z każdego dnia i jak najmniej trosk. Żeby ten wirus zniknął tak szybko jak się pojawił i już nigdy nie wrócił. Żebyśmy mogli jak najszybciej wrócić do swojego normalnego życia, korzystać z pięknej pogody, spacerów, wycieczek rowerowych - tym bardziej, że już w tym roku w naszej gminie przybędzie kilometrów nowych tras dla rowerzystów.

Jeszcze raz życzymy Wam dużo zdrowia, spokoju i radości, a najmłodszym mieszkańcom naszej gminy - mokrego dyngusa i kolorowych jajek od wielkanocnego zająca. Wszystko będzie dobrze.

życzą
Wójt Gminy Dobra Teresa Dera
Z-ca Wójt Rafał Zahorski


Życzenia od przedstawicieli samorządu Gminy Dobra:
Mieszkańcy nagrali teledysk #wszystkobędziedobrze

Mieszkańcy dla Gminy Dobra nagrali teledysk z przesłaniem #wszystkobędziedobrze. Klip, który nagrano w geście solidarności ze wszystkimi ludźmi na świecie, ma dodać otuchy i przypominać, że razem damy radę i nadejdą lepsze czasy. W roli głównej oprócz mieszkańców wystąpiły plenery gminy Dobra.

Teledysk nagrano do piosenki "Wszystko będzie dobrze". Jej pomysłodawcą i producentem jest Niepodległa - instytucja kultury, której organizatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Piosenkę wykonują Wojciech Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha (Enej), TULIA i Roksana Węgiel.

"Sprawmy, żeby mówiono nie tylko o wybuchu epidemii, która zatrzymała świat, ale też wybuchu międzyludzkiej solidarności. Pokażmy ilu jest ludzi dobrej woli, ile jest w nas solidarności i dobroci" - mówią producenci przeboju.

Mieszkańcy dla Gminy Dobra postanowili nagrać nowy teledysk do piosenki "Wszystko będzie dobrze". Razem z rodzinami przygotowali w domu kartki z hasłem #wszystkobędziedobrze i nagrali krótkie klipy, które następnie połączono w cały teledysk. Produkcją zajęło się TF Studio, które dodało zdjęcia z gminy Dobra i Szczecina. Końcowy efekt możemy zobaczyć poniżej. Teledysk nagrano za zgodą producentów przeboju "Wszystko będzie dobrze".

"Co zrobić, żeby podtrzymać ludzi na duchu, dodać im otuchy i przesłać słowa wsparcia? Postanowiliśmy przygotować nową wersję wideoklipu do przeboju "Wszystko będzie dobrze". Skrzyknęliśmy sąsiadów z Mierzyna, Bezrzecza, Dołuj, Dobrej, Wołczkowa i innych miejscowości w naszej gminie, przygotowaliśmy kartki z napisem #wszystkobędziedobrze i nagraliśmy w domach krótkie filmiki. Następnie przesłaliśmy je do TF Studio, które wykonało piękne zdjęcia naszej gminy i zmontowało cały teledysk. Zobaczcie efekt. To trudny okres dla nas wszystkich, ale razem na pewno uda nam się go przetrwać. Więcej otuchy i spokoju, a wszystko będzie dobrze" - mówią Mieszkańcy dla Gminy Dobra.

Mieszkańcy dla Gminy Dobra nagrali teledysk #wszystkobędziedobrze:


Piosenka: Wszystko będzie dobrze
Słowa: Wojtek Byrski
Muzyka: Wojtek Byrski, Marcin Kindla
Producent Muzyczny: Marcin Kindla (Kindla Music / MAMAMUSICstudio)
Aranżacja: Marcin Kindla, Łukasz Drozd
Instrumenty: Marcin Kindla, Łukasz Drozd
Mix/Mastering: Łukasz Drozd (MAMAMUSICstudio)
Producent wykonawczy: TOProduction

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama