Zaloguj się | Rejestracja

Twój dietetyk - Zuzanna Rakowska w Wołczkowie

poniedziałek, 09 marca 2020 r., godz. 19:59  |  Wersja do druku

Chcesz zdrowo się odżywiać, ale nie wiesz czy na pewno dobrze to robisz? Starasz się o dziecko, jesteś w ciąży lub karmisz piersią i potrzebujesz zbilansowanej diety? Martwisz się o zdrowie swojego dziecka, które nie chce jeść warzyw i owoców? Twoje dziecko ma specjalne potrzeby żywieniowe i nie wiesz jak prawidłowo bilansować jego dietę? Odwiedź nowo powstały gabinet dietetyczny, który mieści się w Wołczkowie, przy ulicy Lipowej 45.W naszym gabinecie otrzymasz również profesjonalną poradę i fachową pomoc jeśli: jesteś rodzicem niemowlaka i potrzebujesz wsparcia przy rozszerzaniu jego diety; masz problem ze swoją wagą (jest za duża lub za mała); chorujesz na cukrzycę, nadciśnienie, niealkoholowe stłuszczenie wątroby, otyłość; masz problemy z tarczycą lub cierpisz na inne schorzenia; stwierdzono u Ciebie alergie lub nietolerancje pokarmowe, insulinooporność lub inne zaburzenia metaboliczne, PCOS oraz różne zaburzenia hormonalne.

Dietetyka, to nauka medyczna o żywieniu człowieka zdrowego i chorego. Zajmuje się zasadami żywienia człowieka zdrowego, chorego, oceną stanu odżywienia, oceną wzajemnego wpływu farmakoterapii i żywienia, zapobieganiem chorobom, zależnym od żywienia.

Podczas wizyty w gabinecie dietetycznym w Wołczkowie przeprowadzany jest dokładny wywiad żywieniowy, wykonuje się analizę składu ciała na profesjonalnym sprzęcie oraz pomiary antropometryczne, a także analizuje się i omawia wyniki badań laboratoryjnych. Po wizycie pacjenci otrzymują zalecenia żywieniowe oraz jadłospis dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Na wyposażeniu gabinetu są m.in.: analizator składu ciała, waga ze wzrostomierzem, waga pediatryczna oraz przewijak. Jest tu również kącik dla dzieci. Osoby, które nie mają gdzie zostawić dziecka na czas wizyty, mogą zabrać je ze sobą. Wszelkie informacje otrzymacie Państwo pod numerem telefonu (+48) 508 042 113. Rejestracja odbywa się telefonicznie lub mailowo.

Wizytówka:


Poradnia dietetyczna Twój dietetyk - Zuzanna Rakowska
ul. Lipowa 45, 72-003 Wołczkowo
tel. kom.: +48 508 042 113
e-mail: twojdietetyk.gabinet@gmail.com


„Twój dietetyk – Zuzanna Rakowska” w Wołczkowie - zdjęcia:

"Twój dietetyk” - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama