Zaloguj się | Rejestracja

Słodkie warsztaty w Bezrzeczu

piątek, 21 lutego 2020 r., godz. 13:52  |  Wersja do druku

W Tłusty Czwartek, 20 lutego w klubie GCKiB w Bezrzeczu odbyły się kulinarne warsztaty dla dzieci. Uczestnicy wspólnie przygotowywali słodkie przysmaki: faworki i racuchy. Organizatorem warsztatów było Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze.Podczas kulinarnych warsztatów dzieci miały okazję poznać przepisy i własnoręcznie przygotować faworki i racuchy z okazji Tłustego Czwartku. Dzieci wykonywały wszystkie czynności pod czujnym okiem Haliny, Kasi, Gosi, Emilii i Patrycji.

Warsztaty zorganizowano w 2 turach - najpierw dla dzieci, które regularnie uczęszczają na zajęcia w okresie ferii zimowych oraz dla pozostałych dzieci.

"Tłusty czwartek był naprawdę tłusty, ale zarazem pachnący wanilią i wszystkim tym z czym się właśnie kojarzy. Dzieciaki dały z siebie wszystko, by faworki i racuchy smakowały jak najlepiej. Ba! Postanowiliśmy nawet poczęstować naszych mieszkańców. Kuchenne rewolucje to dla nas żadna konkurencja" - podsumowali słodkie warsztaty organizatorzy.

Warsztaty zorganizowało Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze.

Źródło: Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze

Kulinarne warsztaty w Bezrzeczu - 20 lutego 2020 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama