Zaloguj się | Rejestracja

GoreTech - produkcja, montaż i serwis rolet

czwartek, 20 lutego 2020 r., godz. 14:33  |  Wersja do druku

Na rynku szczecińskim pojawiła się nowa firma składająca się z doświadczonych pracowników w zakresie produkcji , montażu i serwisu antywłamaniowych rolet zewnętrznych, bram garażowych rolowanych, rolet plisowanych (plisy) i żaluzji wewnętrznych. Produkcja oraz montaż są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.Firma GoreTech oferuje swoje usługi przez 24 godziny na dobę. Oferowane produkty posiadają wszystkie certyfikaty i atesty jakości i ochrony przeciwpożarowej a do tego dostępne są w konkurencyjnych cenach i bogatej gamie kolorystycznej. Na każdą z realizacji firma wystawia nawet pięcioletnią gwarancję i oferuje najszybszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny praktykując długoterminowe umowy serwisowe. Firma posiada pełen asortyment marki Yooda, Somfy, Nice, Inel.

Antywłamaniowe rolety zewnętrzne stanowią również doskonałą osłonę przed światłem słonecznym oraz wysoką izolację termiczną. Zapewniają także ochronę przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Bramy garażowe rolowane to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których jest ograniczona przestrzeń a dodatkowo, poprzez montaż rolet i bram z tego samego materiału ujednolica wygląd budynków, przez co zyskują bardziej estetyczny wygląd.

Firma GoreTech zapewnia profesjonalną usługę i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Swoje usługi oferuje na terenie Szczecina i okolic oraz Niemiec wschodnich.

Wizytówka:


GoreTech
tel. kom.: +48 661 499 428
e-mail: kontakt@goretech.pl
www.goretech.pl
facebook/goretechrolety

GoreTech - zdjęcia:
Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama