Zaloguj się | Rejestracja

Ferie zimowe w gminie Dobra. Plan imprez dla dzieci

środa, 05 lutego 2020 r., godz. 14:16  |  Wersja do druku

Ferie zimowe dla uczniów z Pomorza Zachodniego rozpoczną się w poniedziałek 10 lutego. Dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy, którzy zostaną w domach, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej wraz z lokalnymi stowarzyszeniami przygotowało sporo atrakcji.Przez dwa tygodnie ferii dzieci będą mogły skorzystać z oferty kulturalnej i sportowej każdego z klubów i biliotek będących filiami GCKiB.

W klubie w Bezrzeczu zorganizowane zostaną m.in. zajęcia na temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Będą też warsztaty kulinarne, plastyczne i zajęcia sprawnościowe. Dzieci będą też przygotowywały pączki i faworki z okazji tłustego czwartku. Część zajęć poprowadzi Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze”.

W klubie w Dołujach odbędą się zajęcia plastyczne, turnieje oraz zabawy ruchowe. Dzieci poznają tajniki przygotowywania wieloskładnikowej pizzy. Młodzi mieszkańcy spędzą też czas na świeżym powietrzu uprawiając sport.

Dzieci nie będą się także nudzić w Rzędzinach, gdzie czekać na nie będą zabawy ruchowo-sprawnościowe, wyjścia plenerowe, warsztaty kulinarne, a także wyjazd do kina w Szczecinie.

W klubie w Skarbimierzycach dzieci będą miały okazję wykonać pierniki i ciastka w kształcie serca, wziąć udział w tworzeniu prawdziwej gazety, a także zmierzyć się ze sobą w turnieju gier planszowych.

Klub w Stolcu dla najmłodszych mieszkańców miejscowości zaplanował kreatywne warsztaty, zajęcia karate i ćwiczenia ogólnorozwojowe.

W klubie w Wąwelnicy zorganizowane zostaną m.in. zajęcia integracyjne, warsztaty plastyczne i artystyczne. Dzieci wspólnie stworzą też kodeks "bezpieczeństwo w czasie ferii".

W klubie w Wołczkowie zaplanowano zajęcia teatralne, warsztaty plastyczne, zabawy sportowe i integracyjne.

Klub w Dobrej przygotował zajęcia plastyczne, pogadanki na różne tematy, warsztaty artystyczne i teatralne. Będzie też ognisko i pieczenie kiełbasek z okazji pożegnania ferii.

Wolny czas dla dzieci zorganizują również biblioteki w Mierzynie, Wołczkowie, Dobrej i Dołujach. Ferie w gminie Dobra będą doskonałą okazją do lepszego poznania bohaterów z książek dla dzieci i młodzieży.

Zobacz dokładny harmonogram imprez w filiach Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w gminie Dobra - plik .pdf

Źródło: GCKiB w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama