Zaloguj się | Rejestracja

Urząd Gminy Dobra dementuje informacje

czwartek, 30 stycznia 2020 r., godz. 16:32  |  Wersja do druku

Do Urzędu Gminy Dobra zgłosili się mieszkańcy Dobrej, którzy poinformowali, że ktoś rozpowszechnia informacje o tym, że urząd planuje wybudować na gminnej działce maszt telefonii komórkowej. Nie jest to prawdą.Wójt Gminy Dobra Teresa Dera wydała w tej sprawie oświadczenie:

"W związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji dotyczących lokalizacji masztu, a konkretnie stacji bazowej telefonii komórkowej Operatora P4 sp. z o.o., na działce nr 868/15 w Dobrej informuję, że działka 868/15 nie była i nie jest własnością Gminy Dobra. Właścicielem w/w nieruchomości jest osoba prawna w żaden sposób nie powiązana z naszą Gminą. Przedmiotowa działka nr 868/15 o powierzchni 0,3791 ha stanowi grunt budowlany, sklasyfikowany jako Ba, na zagospodarowanie którego wystąpiono o wydanie decyzji lokalizacji celu publicznego (maszt). W związku z powyższym proszę o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji" - czytamy w oświadczeniu.

"W takich przypadkach prosimy o kontakt z gminą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Rozpowszechnianie informacji, które nie są zgodne z prawdą tylko szkodzi wizerunkowi gminy i tak naprawdę przeszkadza nam wszystkim w pracy" - mówi Wicewójt Gminy Dobra Rafał Zahorski.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama