Zaloguj się | Rejestracja

Rozbiórka budynków po byłej jednostce wojskowej

wtorek, 28 stycznia 2020 r., godz. 17:33  |  Wersja do druku

Gmina Dobra ogłosiła przetarg na rozbiórkę budynków, placów, dojazdów oraz innych obiektów znajdujących się na terenie byłej jednostki wojskowej w Dobrej.Na terenie przy ulicy Spełnionych Marzeń w Dobrej znajdują się opuszczone i częściowo zniszczone budynki po byłej jednostce wojskowej. Przed laty stacjonował tutaj 36. Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej Kraju. Znajdował się tu m.in. system rakietowy ziemia-powietrze średniego zasięgu. Jednostkę zlikwidowano 31 października 1999 r.

Teraz przebywanie na tym terenie stwarza duże zagrożenie dla bezpieczeństwa. Znajdują się tutaj zrujnowane budynki i niezabezpieczone elementy. Teren jest monitorowany przez Policję i Straż Gminną w Dobrej.

Gmina Dobra postanowiła uporządkować teren i ogłosiła przetarg na rozbiórkę budynków, placów oraz dojazdów znajdujących się w miejscu byłej jednostki wojskowej. Oferty na rozbiórkę złożyło aż 27 wykonawców. Obecnie trwa procedura wyjaśniania i doprecyzowania złożonych dokumentów, prowadząca do wyboru najkorzystniejszej ze złożonych ofert.

Na rozbiórkę i uporządkowanie terenu po byłej jednostce Gmina Dobra zarezerwowała 400 tys. złotych w wieloletnim planie finansowym.

Rozbiórka budynków po byłej jednostce wojskowej w Dobrej:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama