Zaloguj się | Rejestracja

Bal Seniora w gminie Dobra - wideo i zdjęcia

poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., godz. 18:11  |  Wersja do druku

W sobotę, 18 stycznia w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyło się noworoczne spotkanie seniorów. Ta uroczysta i wspaniała zabawa dla najstarszych mieszkańców gminy Dobra stała się już tradycją, na którą wiele osób czeka cały rok.Dzięki współpracy Gminy Dobra i Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie wydarzenie po raz kolejny mogło się odbyć w siedzibie Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Dobrej.

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej Zofia Hrynkiewicz oraz Przewodniczący Rady Gminy Bartłomiej Miluch przywitali wszystkich gości. Teresa Dera przedstawiła też seniorom Rafała Zahorskiego, który od 13 stycznia piastuje stanowisko Wicewójta Gminy Dobra.

Zabawa uroczyście rozpoczęła się od symbolicznej lampki szampana i noworocznych życzeń. Po przywitaniu goście zasiedli do wspólnej kolacji. Znakomita zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Zapraszamy do obejrzenia wideo oraz zdjęć ze spotkania noworocznego seniorów.

Bal Seniora w gminie Dobra:


Bal Seniora w gminie Dobra - 18 stycznia 2020 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama