Zaloguj się | Rejestracja

Turniej piłki nożnej w Dobrej

wtorek, 31 grudnia 2019 r., godz. 08:39  |  Wersja do druku

W grudniu w hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej odbył się mikołajkowy turniej piłki nożnej dla dzieci zorganizowany przez UKS Orzeł Dobra, przy współpracy z Gminą Dobra i PSP Dobra. W turnieju wzięły udział drużyny z UKS Orzeł Dobra, Salos Szczecin i Football Factory z Przecławia.Turniej odbył się w dniach 11-12 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej. Mecze odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych.

W grupie starszej klasyfikacja drużynowa wyglądała następująco:

1. Salos Szczecin
2. UKS Orzeł Dobra I
3. Football Factory Przecław
4. UKS Orzeł Dobra II

Grupa młodsza - klasyfikacja końcowa:

1. UKS Orzeł Dobra I
2. UKS Orzeł Dobra II
3. Salos Szczecin I
4. Salos Szczecin II

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, słodki poczęstunek od Mikołaja, a najlepsze 3 zespoły puchary i nagrody rzeczowe. Wybrano również najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca turnieju. Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe statuetki.

Turniej został zorganizowany dzięki dotacji z Gminy Dobra.

"Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów sportowych w przyszłości" - podsumował imprezę Paweł Marciszewski, Prezes UKS Orzeł Dobra.

Źródło: Paweł Marciszewski - UKS Orzeł Dobra

Turniej piłki nożnej w Dobrej - 11-12 grudnia 2019 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama