Zaloguj się | Rejestracja

Spotkanie autorskie z Katarzyną Wójcicką

poniedziałek, 30 grudnia 2019 r., godz. 06:53  |  Wersja do druku

Filia Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Mierzynie zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowe spotkanie noworoczne, które rozpocznie kolejny już cykl warsztatów dla małego czytelnika. Gościem specjalnym spotkania będzie Katarzyna Wójcicka, wyjątkowo utalentowana ilustratorka i autorka książki dla dzieci "Mysienoski. Czar zimy".W grudniu ukazała się debiutancka książka dla dzieci Katarzyny Wójcickiej zatytułowana "Mysienoski. Czar zimy". Opublikowało ją Wydawnictwo Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie. Książka powstała przy wsparciu stypendium artystycznego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

To opowieść pełna ciepła, osadzona w zimowej scenerii. Mieszkańcy Błękitnej Polany po przybyciu gila Gilberta zwiastującego nadejście zimy, przygotowują się na długi sen. Zanim jednak położą się do swoich ciepłych łóżeczek i będą śnić wielobarwne sny, czeka ich wiele przygód.

Zapraszamy na spotkanie z autorką książki Katarzyną Wójcicką, które odbędzie się w czwartek, 9 stycznia o godz. 18:00 w bibliotece w Mierzynie przy ul. Weleckiej 5. Spotkanie rozpocznie kolejny już cykl warsztatów dla małego czytelnika.

Wstęp wolny. Gorąco polecamy!

Spotkanie autorskie z Katarzyną Wójcicką:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama