Zaloguj się | Rejestracja

Kiermasz świąteczny w Mierzynie

wtorek, 17 grudnia 2019 r., godz. 08:25  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie trwa kiermasz świąteczny zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Celem kiermaszu, który potrwa do czwartku, 19 grudnia jest zbiórka pieniędzy dla najbardziej potrzebujących dzieci uczęszczających do mierzyńskiej szkoły.Organizatorem kiermaszu jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci działające od 2013 roku przy Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie. Członkami towarzystwa są nauczyciele mierzyńskiej szkoły, a jego celem chęć niesienia pomocy najbardziej potrzebującym uczniom i rodzinom.

Dzięki kiermaszom świątecznym można pozyskać fundusze m.in. na zielone szkoły, wycieczki, bilety wstępu, wyprawki szkolne dla dzieci z rodzin, które są w trudnej sytuacji życiowej.

Kiermasz świąteczny potrwa do 19 grudnia. Na stoiskach można zakupić różne ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów, nauczycieli i rodziców oraz spróbować pysznych ciast.

Kiermasz świąteczny w szkole w Mierzynie:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama