Zaloguj się | Rejestracja

Dwa pożary w weekend w gminie Dobra

poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., godz. 14:24  |  Wersja do druku

W niedzielę, 15 grudnia w gminie Dobra doszło do 2 niewielkich pożarów. W Grzepnicy doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej, a w Dołujach zapalił się tapczan. Jedna osoba doznała lekkich oparzeń dłoni. Interweniowały jednostki straży pożarnej i pogotowia.Pierwsze wezwanie wpłynęło do straży pożarnej w niedzielę o godz. 15:27. W Grzepnicy w wyniku zwarcia w instalacji elektrycznej doszło do niewielkiego pożaru. Na miejsce zdarzenia wysłano 4 zastępy strażaków. Przybyli też pracownicy pogotowia energetycznego.

"Przed przybyciem strażaków mieszkańcom udało się ugasić pożar za pomocą gaśnicy proszkowej. Nikomu nic się nie stało" - poinformował nas Piotr Maciejczyk, p.o. Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Kolejne wezwanie nadeszło o godz. 17:09. W lokalu mieszkalnym przy ul. Zebry w Dołujach zapalił się tapczan. Z mieszkania ewakuowała się kobieta wraz z dzieckiem. Sąsiad próbował ugasić pożar i doznał oparzeń dłoni. Na miejsce wezwano 2 jednostki straży pożarnej z Wołczkowa i Dobrej, które ugasiły ogień. Pogotowie udzieliło pomocy poszkodowanemu mężczyźnie.

Źródło: KP PSP w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama