Zaloguj się | Rejestracja

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia

sobota, 14 grudnia 2019 r., godz. 09:26  |  Wersja do druku

W piątek, 13 grudnia w Bezrzeczu odbył się coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Mieszkańcy, którzy odwiedzili szkołę podstawową, mogli podziwiać występy uczniów, brać udział w konkursach i loterii fantowej, spróbować pysznych, domowych ciast i potraw świątecznych. Podczas jarmarku zbierane były fundusze na leczenie Bruna, dzielnego chłopczyka z gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn.Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu na mieszkańców czekało bardzo dużo atrakcji. Były występy uczniów ze szkoły podstawowej w Bezrzeczu, występ chóru "Serduszka", stoiska ze stroikami i ozdobami świątecznymi, kiermasz książek i choinek, malowanie buziek, zabawy z balonikami oraz konkursy dla dzieci i dorosłych.

Smakosze mogli próbować znakomitych domowych ciast i potraw świątecznych. Nie zabrakło sałatek, pasztetów, pierogów i tradycyjnego śledzika.

W trakcie jarmarku odbyła się loteria fantowa, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Bruna. To dzielny chłopczyk, mieszkaniec gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt przekracza możliwości finansowe jego rodziców. W akcję pomocy Brunowi zaangażowali się mieszkańcy gminy Dobra, w tym wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce, którzy pomagali podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu. Brunowi można pomóc już teraz wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga - link do zbiórki.

"Z loterii fantowej uzyskaliśmy 2500 zł, z jarmarku - 5616,60 zł, a do puszek trafiło 4105,20 zł. Razem zebraliśmy dla Bruna 12.221,80 złotych. Dziękujemy wszystkim za tak wielkie wsparcie" - mówi Karol Grochot z Koła LZS Skarbimierzyce, które pomaga zbierać fundusze na leczenie Bruna.

Jarmarkowi towarzyszyła wspaniała i świąteczna atmosfera. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć , które prezentujemy poniżej.

Organizatorami jarmarku byli: Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu, LZS Bezrzecze i LZS Skarbimierzyce.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu:


Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - 13 grudnia 2019 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama