Zaloguj się | Rejestracja

Mikołajki w gminie Dobra - wideo i zdjęcia

poniedziałek, 09 grudnia 2019 r., godz. 14:22  |  Wersja do druku

W gminie Dobra odbyły się zabawy mikołajkowe dla dzieci. Były przedstawienia, konkursy, turnieje i mnóstwo dobrego humoru. Największą atrakcją była oczywiście wizyta Świętego Mikołaja.Mikołajki to dzień, na który wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem przez cały rok. Pierwsze imprezy mikołajkowe w gminie Dobra rozpoczęły się w piątek, 6 grudnia w szkole podstawowej w Bezrzeczu i w świetlicy w Buku. Kolejne zabawy odbyły się w sobotę (Skarbimierzyce, Dołuje, Dobra, Wołczkowo) i niedzielę (Stolec, Rzędziny).

Atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy, były dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Największą frajdą dla najmłodszych było spotkanie z Mikołajem, który aktywnie uczestniczył w konkursach dla dzieci.

Jedną z mikołajkowych atrakcji był spektakl teatralny "Przygody gąski Dorotki", w którym wystąpili znani, szczecińscy aktorzy Adam Dzieciniak i Zbigniew Filary.

Organizatorem zabaw ze Świętym Mikołajem było Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. Współorganizatorami byli: w Dołujach - Stowarzyszenie Dołuje - Kościno, w Bezrzeczu - Rada Sołecka, PSP Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", w Rzędzinach - Rada Sołecka, a w Stolcu - LZS Grom Stolec. Mikołajki w Buku zorganizowała Świetlica Wiejska razem z LZS Pionier BUk i Radą Śołecką.

Zapraszamy do obejrzenia wideo i fotorelacji, które prezentujemy poniżej.

Mikołajki w gminie Dobra:


Zabawy mikołajkowe w gminie Dobra - 6-8 grudnia 2019 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama