Zaloguj się | Rejestracja

V Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej

sobota, 07 grudnia 2019 r., godz. 09:53  |  Wersja do druku

W piątek, 6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyła się V Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej. Podczas gali zorganizowanej przez Powiat Policki, w ramach konkursu "Razem Możemy Więcej. Edycja 2019", nagrodzono wolontariuszy działających na terenie naszego powiatu.Konkurs "Razem Możemy Więcej" ma na celu promowanie różnorodnych form zaangażowania społecznego, w tym działalność organizacji pozarządowych, wolontariuszy, grup nieformalnych oraz instytucji i podmiotów rozwijających aktywność społeczną. Tegoroczna edycja konkursu odbywała się w następujących kategoriach:

I. Działanie warte naśladowania
II. Osobowość roku
III. Działalność placówek publicznych w zakresie aktywności społecznej


Przewodniczącą 7-osobowej kapituły konkursu była Beata Chmielewska, Członek Zarządu Powiatu Polickiego.

"W tym roku kapituła konkursu rozpatrzyła 229 wniosków złożonych przez mieszkańców naszego powiatu" - mówiła podczas gali Beata Chmielewska.

Wśród nagrodzonych wolontariuszy byli mieszkańcy gminy Dobra. Halina Sromek, Radna Gminy Dobra, które aktywnie działa na rzecz mieszkańców w ramach Stowarzyszenia "Nasze Bezrzecze" zajęła pierwsze miejsce w kategorii Osobowość Roku. Trzecie miejsce w kategorii Działania Warte Naśladowania otrzymało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno za akcję "Świateczna Paczka" oraz Koło Gospodyń Wiejskich "Kreatywne Wtorki" w Dołujach.

Zobacz transmisję z V Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej

Tegoroczna Gala była także okazją do wyróżnienia przez Wójtów i Burmistrzów Gmin Powiatu Polickiego organizacji, osób i instytucji działających na swoim terenie. Wójt Gminy Dobra Teresa Dera i Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch wyróżnili i podziękowali za pracę radnej Halinie Sromek, Ochotniczym Strażom Pożarnym w Dobrej i Wołczkowie oraz Klubowi Karate Funakoshi-do.

Galeria zdjęć z V Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym wolontariuszom.

Fot.: Bartłomiej Miluch, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama