Zaloguj się | Rejestracja

Złote i Diamentowe Gody Państwa Chlibyk i Lipińskich

środa, 04 grudnia 2019 r., godz. 11:53  |  Wersja do druku

We wtorek, 3 grudnia w Urzędzie Gminy Dobra wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie. 60-lecie małżeństwa świętowali Państwo Maria i Michał Chlibyk z Wołczkowa, a 50-lecie Państwo Krystyna i Bronisław Lipińscy z Bezrzecza. Gratulujemy!



Uroczystość odbyła się we wtorek, 3 grudnia w Urzędzie Gminy Dobra przy ulicy Lipowej w Wołczkowie. 60-lecie małżeństwa świętowali Państwo Maria i Michał Chlibyk z Wołczkowa, a 50-lecie Państwo Krystyna i Bronisław Lipińscy z Bezrzecza. Były kwiaty, chwile wzruszeń i przede wszystkim życzenia z okazji jubileuszu.

Medale od Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczyła Wójt Gminy Dobra Teresa Dera składając jubilatom najlepsze życzenia. Gratulacje złożyli również sołtysi Wołczkowa i Bezrzecza - Leokadia Rygielska i Tomasz Czubara.

Po oficjalnej części przy kawie i torcie można było usłyszeć receptę jubilatów na piękne, wspólne życie we dwoje.

Życzymy kolejnych lat pożycia w zdrowiu i szczęściu!

Fot. Urząd Gminy Dobra

Złote i Diamentowe Gody Państwa Chlibyk i Lipińskich:







Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama