Zaloguj się | Rejestracja

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu

środa, 11 grudnia 2019 r., godz. 07:52  |  Wersja do druku

W piątek, 13 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w szkole podstawowej w Bezrzeczu. Będą występy uczniów, konkursy, kiermasze, szpital pluszowego misia, mała gastronomia i loteria fantowa. Podczas jarmarku zbierane będą fundusze na leczenie Bruna.Na mieszkańców Bezrzecza, gminy Dobra i całego regionu czekać będzie bardzo dużo atrakcji. Organizatorzy zaplanowali m.in.: występy uczniów ze szkoły podstawowej w Bezrzeczu, występ chóru "Serduszka", stoiska ze stroikami i ozdobami świątecznymi, punkt robotyki praktycznej, szpital pluszowego misia, kiermasz książek i choinek, malowanie buziek, zabawy z balonikami oraz konkursy dla dzieci i dorosłych.

Smakosze mogą liczyć na stoiska z pysznymi, domowymi ciastami i potrawami świątecznymi, które będzie można kupić lub zamówić na święta. Będzie też punkt medyczny z rejestracją dawców szpiku.

W trakcie jarmarku odbędzie się loteria fantowa (dostępnych będzie ponad 500 fantów), z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Bruna. To dzielny chłopczyk, mieszkaniec gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt przekracza możliwości finansowe jego rodziców. W akcję pomocy Brunowi zaangażowali się mieszkańcy gminy Dobra, w tym wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce, którzy będą pomagać podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu. Brunowi można pomóc już teraz wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga - link do zbiórki.

Jarmark Bożonarodzeniowy w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbędzie się w piątek, 13 grudnia - początek o godz. 17:00.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznej edycji jarmarku w Bezrzeczu

Organizatorami jarmarku są: Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu, LZS Bezrzecze i LZS Skarbimierzyce. Patronem telewizyjnym jest TVP Szczecin.

Serdecznie zapraszamy!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama